van de vele leden en niet leden, die aanwezig waren. Om 11:30 werd er gestart en met blauwe
walm achter ons verlieten we Waarland en doken de polder richting Zijdewind in. In een lange
optocht met ca.`65 brommers ging het voorts naar Moerbeek, Lutjewinkel, De Weere naar
Barsingerhorn en Kolhorn, waar de groep De Strook opreed, om in de Groetpolder langs Winkel
te rijden. Via Winkel reden we naar Nieuwe Niedorp, waar we linksaf een stukje naar Aartswoud
reden en daarna naar Hoogwoud en in rechte lijn door naar Lambertschaag.
Daar werd de middaglunch in het "Wagenwiel" gebruikt. Heel gezellig allemaal, maar moest erg
lang aan de bar wachten tot ik de bestelling kon doorgeven. Er was zo te zien niet meteen op
zoveel man gerekend. Uiteindelijk kon ik ook aan de uitsmijter. De meesten hadden de lunch